Всеукраїнський тиждень права

Date: 18 грудня 2018 о 11:22, Refreshed 20 грудня 2018 о 12:56

10.12.2018 - 14.12 2018 - Всеукраїнський тиждень права.
Цікавим видався цей тиждень у школі. Відкриття супроводжувалося загальношкільною лінійкою «Права дитини», на якій вчитель історії та правознавства Федак Наталія Михайлівна коротко розповіла про історію започаткування і проведення Всеукраїнського тижня права та ознайомила всіх з планом роботи. 10 грудня, у Міжнародний день прав людини проведено загальношкільний урок: "Загальна декларація прав людини".
В рамках тижня права були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій, а саме: оформлено стенд «Права людини – найвища цінність», випущенні стіннівки «Ні – насильству!», «Конвенція ООН про права дитини», «Борці за права людини», «Права очима дітей», «Права Дитини»; створено колаж на тему «Мої права».
Учні 1-4 класів переглянули презентацію «Права дитини» з елементами вікторини «Порушення прав героїв у казках».
Для учнів 5 – 9 класів проведені години спілкування «Права та обов’язки батьків та дітей», в ході яких діти повторили основні статті конвенції про права дитини, а також наголошено, що права нерозривно пов’язані з обов’язками, і що ми всі повинні робити такі вчинки, щоб не зашкодити собі, родині та оточуючим.
З учнями 9 класу шкільний психолог Дикун С.Й. провела соціальне опитування шляхом анкетування «Молодь і протиправна поведінка».
У шкільній бібліотеці була організована виставка бібліотечної полички «Правова література».
14 грудня 2018 року пройшла надзвичайно цікава інтелектуальна правова гра -двобій «Найрозумніший» між учнями 8 та 9 класів, під час якої діти показали гарні знання про право та закон. Завершився тиждень права підведенням підсумків та нагородженням грамотами переможців гри та найактивніших учнів.
Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, розширенню правових знань, формували вміння співвідносити в житті норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.