Про проведення заходів безпеки в закладі освіти

Date: 6 вересня 2022 о 18:25, Refreshed 6 вересня 2022 о 18:45

З метою  забезпечення проведення заходів в Анталовській гімназії імені Т.Масарика  для навчання учасників освітнього процесу основам цивільного захисту, а саме: профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів щодо здорового способу життя, правил пересування в укриття, поведінки під час повітряної тривоги, а також поводження з вибухонебезпечними предметами були проведені наступні заходи:

1. Загальні обстеження

До початку навчального року  створено постійно діючу технічну комісію з обстеження приміщень, інженерно-технічних комунікацій закладу освіти, яка проводить огляд будівель, приміщень, комунікацій з метою приведення інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання у відповідність до чинних стандартів, правил, норм з охорони праці, а також підготовки закладу освіти до опалювального сезону, визначає готовність навчальних кабінетів, спортивного майданчиків, інших приміщень, а також укритті.

1. Стан пожежної безпеки

Пожежна безпека в закладі освіти забезпечена шляхом проведення організаційних і практичних заходів, спрямованих на запобігання пожежам, забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення, створення умов для успішного гасіння пожеж.

На початку навчального року наказом керівника затверджено протипожежний режим, а також наявний план евакуації будівлі закладу який є доступним у перегляді для всіх учасників освітнього процесу.

1. Стан укриття

З метою створення безпечних умов перебування учнів та працівників гімназіі, урахуванням збройної агресії російської федерації, було приведено до готовності захисну споруду цивільного захисту (протирадіаційне укриття), яка знаходиться у закладі освіти за адресою с.Анталовці вулиця перемоги,28. Дана споруда (ПРУ ) належить до фонду захисних споруд  цивільного захисту та засобів колективного захисту. та утримується згідно з наказом МВС від 09.07.2018 № 579 “Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 р. за № 879/32331. У дошкільному підрозділі гімназії за адресою с. Анталовці вулиця Садова,14 організовується найпростіше укриття згідно розроблених рекомендацій ДСНС щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти. (лист ДСНС від 20.07.2022 №03-4127/162-20)

1. Утримання території закладу

Територія закладу освіти вчасно очищається від горючих відходів, сміття, листя, сухої трави тощо. Сміття  систематично вивозитися з території, спалювати його на території заборонено. Велика увага була звернена на стан карнизів на даху споруди закладу освіти.

1.          Проведення загальношкільних батьківських зборів, щодо ознайомлення зі створенням в закладі освіти безпечних умов перебування учасників освітнього процесу.
  2.         Проведення заходів для навчання учасників освітнього процесу основам цивільного захисту

№ п\п

Класи

1.

Вступний інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності

2.

Проведення єдиного уроку безпеки

3.

Оформлення стенду «Увага! Повітряна тривога!»

Педагог-організатор

4.

Практичне занаття «Правила поведінки під час пересування в укриття»

Класні керівники, заступник директора з НВР

5.

Проведення інформаційно-просвітницького заходу «Наше здоров’я в наших руках»

Класні керівники, педагог-організатор

6.

Практичне заняття «Правила поведінки під час повітряної тривоги»

Класні керівники

1. Ознайомлення усіх учасників освітнього процесу з алгоритмом дій у разі «Повітряної тривоги».(Додаток 1)

З педагогічними та технічними працівниками, адміністрацією закладу, відпрацьовані практичні заняття та проведено профілактичні та інформаційно-просвітницькі заходи щодо здорового способу життя, правил пересування в укриття, поведінки під час повітряної тривоги, а також поводження з вибухонебезпечними предметами.

Дата: 31.08.2022,

відповідальні:   директор Е. Помпель,  заступник директора з НВР