ДЕНЬ ЗНАНЬ

Date: 1 вересня 2021 о 10:10, Refreshed 2 вересня 2021 о 10:34

День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників, адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть. А випускники востаннє переживають сьогодні зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Сьогодні, 1 вересня гімназія гостинно відчинила для  усіх учнів свої двері і запросила їх у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Директор гімназії Помпель Ельвіра Іванівна привітала всіх з чудовим святом , яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Також Ельвіра Іванівна з гордістю оголосила про присвоєння нашому закладу освіти імені Томаша Масарика і наголосила на тому, що ми гідні того, щоб мати згадку про особу, яка вплинула на історію села і долі його жителів.
 На святі були присутні діти, батьки, вчителі та  почесні гості, а саме: колишній учень школи, теперішній депутат Середнянської селищної ради Помпель Іван  Миронович, який вручив першачкам чудові подарунки від імені голови Середнянської селищної ради
Чорнака Руслана Васильовича та обласного депутата Сарая Романа Дмитровича.

На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і викладачів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!

Після урочистостей всі учні школи були запрошені до своїх класів на перший у 2021-2022 навчальному році урок який був присвячений 30-й річниці НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!